Testování | Klinika-hubnuti.cz
reduxil

Testování

Na základě velkého zájmu o hubnoucí produkty jsme nechali otestovat doplněk stravy Reduxil Duo na 300 dobrovolnících.

Tento doplněk stravy je dostupný ve všech lékárnách, na internetu, nebo přímo od výrobce na webu www.reduxil.cz.

Základní charakteristika

Reduxil je doplněk stravy, který přispívá k úbytku hmotnosti a ke zlepšení celkového fungování organismu. Svým působením silně ovlivňuje i psychiku daného jedince a jeho sebevědomí.

Účinnost

Experti na stravování a zdravou výživu testovali dlouhé měsíce tento doplněk stravy, aby zjistili, jaké má reálné účinky. K testování měli k dispozici 300 dobrovolníků ve věku od 22 do 74 let, kteří v současnosti trpí nadváhou či obezitou (podloženo testováním BMI a množství tuku v těle v poměru k množství svalů).

Každý testovaný dobrovolník podstoupil nejprve vstupní vyšetření a vyplnil detailní dotazník. Všichni testovaní proto měli stejné vstupní podmínky.

U námi testovaných dobrovolníků byl průměrný váhový úbytek 2 kg za 10 dnů. Maximální 4 kg, minimální 0,5 kg.

testování
testovani

Rozborem zjištěny účinné složky

REDUXIL M (DEN), TOBOLKY

zelená káva

ZELENÁ KÁVA

Zelená káva je normální kávou, která však neprošla procesem pražení. Díky tomu zrnka nepřišla o prospěšné složky, kterými jsou fenolické sloučeniny. Ty pomáhají při štěpení škrobů na cukry a posilují schopnost vstřebávat cukr. Dále zelená káva obsahuje látky, které pomáhají snižovat chuť k jídlu.

KOPŘIVA DVOUDOMÁ

KOPŘIVA DVOUDOMÁ

Kopřiva dvoudomá působí povzbudivě na metabolismus a zároveň pomáhá proti chudokrevnosti, funguje také jako velmi účinné antirevmatikum, má protizánětlivé účinky, působí dezodoračně a urychluje hojení ran.

KOFEIN

KOFEIN

Kofein již od středověku pomáhá proti únavě, zvyšuje pocit radosti a spokojenosti, příznivě stimuluje centrální nervový systém, zbystřuje myšlení, zlepšuje koncentraci, působí jistou euforii, zrychluje tep, uvolňuje hladké svalstvo, rozšiřuje tepny a stimuluje oběhový a respirační systém, a dochází díky němu k dočasnému zrychlení metabolismu a odbourávání tuků.

EXTRAKT ZE SEMENE JÍROVCE MAĎALU

EXTRAKT ZE SEMENE JÍROVCE MAĎALU

Extrakt ze semen Jírovce Maďalu obsahuje látky zvané saponiny, mající mírné protizánětlivé účinky. Tradiční využití této rostliny se zaměřuje na křečové žíly, revmatismus, otoky a hemoroidy.
BAMBUSOVÁ VLÁKNINA

BAMBUSOVÁ VLÁKNINA

Jedná se o nerozpustnou vlákninu, která dobře váže vodu, rychle vás zasytí, snižuje pocit hladu, výrazně snižuje chuť na sladké a čistí střeva.

FENYKLOVÁ SILICE

FENYKLOVÁ SILICE

Fenyklová silice má blahodárný vliv na střevo. Pomáhá s trávicími problémy, s křečemi ve střevě, působí proti nadýmání, má močopudný účinek a ulehčuje také při nachlazení.

REDUXIL E (NOC), TABLETY

hroznové víno

EXTRAKT ZE SLUPEK HROZNŮ ČERVENÝCH ODRŮD RÉVY VINNÉ

Extrakt slupek hroznů vinné révy pomáhá regulovat tělesnou hmotnost a má pozitivní vliv na celkové snížení tělesné hmotnosti.

ŽELEZO

ŽELEZO (ELEMENTÁRNÍ ŽELEZO REDUKOVANÉ KARBONYLOVÁNÍM)

Železo je naprosto nezbytné pro správné fungování lidského organismu. Železo přispívá k normální funkci imunitního systému a k normálnímu energetickému metabolismu.

Denní a noční hubnutí

Reduxil Duo obsahuje denní kapsle, které blokují vstřebávání energie z jídla, vylučují přebytečnou vodu a brání otékání a noční tablety, které brání ukládání energie a vypouštějí ji formou tepla z těla ven.

Přes den tedy naše tělo nemá z čeho nabírat do tukových zásob, v noci stávající tukové zásoby spotřebovává náš výkonný metabolismus.

Hubnete 24 hodin denně

Užívání Reduxilu Duo se skládá ze speciální kapsle ráno a následně tvrdé tablety večer. V kombinaci s postupným uvolňováním tak dochází k maximalizaci výkonu metabolismu celých 24 hodin. Díky kombinaci obou složek dochází až k 5ti násobnému výdeji energie za 24 hodin.

První úbytky jsou na váze patrné do 48 hodin.

ZÁVĚR

  1. Aktivní pomocník při hubnutí
  2. Vysoký podíl účinných látek v tobolce (laboratorně prokázáno)
  3. U 83 % dobrovolníků užívající Reduxil Duo pod dohledem odborníků vyšly následné podrobné testy velmi dobře. Změny se nejvíce týkaly úbytku hmotnosti, nárůstu energie, zlepšení kvality spánku, snížení bolesti kloubů a zlepšení celkové nálady
  4. Vynikající poměr ceny produktu a podílu účinných látek

Reference

Veronika

Nebylo pro mě jednoduché skloubit rodinný a profesní život, cítila jsem se unavená a při sedavé práci ve špatné fyzické kondici. Cítila jsem, že potřebuji změnu! Díky Reduxil Duo se cítím lépe, každé ráno vstávám plná energie a jako bonus mi pomáhá s redukcí váhy.

Míša

Jelikož jsem studentka vysoké školy, bývám často unavená a také nafouklá. Díky Reduxil Duo se cítím plná energie, nejsem unavená a k tomu všemu mi pomáhá s redukcí váhy. S výrobkem jsem velice spokojená a jako bonus je tento výrobek z přírodních látek!

Jana

Reduxil jsem zkusila na doporučení mé kamarádky, které pomohl snížit tělesnou hmotnost. V mém případě nešlo o úbytek váhy, ale o srovnání metabolismu. Po dvou týdnech jsem na sobě začala pozorovat změny, po jídle už jsem nebyla tak nafouklá a celkově jsem se cítila mnohem lépe.

Radka

S výrobkem jsem spokojená a předčil mé očekávání. I nadále budu pokračovat v užívání a těším se skvělým výsledkům. Děkuji.

Monika

Díky užívání reduxilu jím teď pravidelně a mám pocit, že rychleji spaluji a po hlavním jídle mi už není tak těžko jako dřív. Také už nemám tak velkou potřebu pít kávu, jelikož tento doplněk stravy obsahuje kofein.

Martina

Každodenní vlivy prostředí jako je stres, pracovní zatížení, náročné sportovní aktivity, to vše má negativní vliv na náš organismus. Reduxil jsem si velice oblíbila, protože podporuje detoxikaci organismu a pomáhá mi se s těmito vlivy lépe vyrovnat. Po pravidelném užívání se mi zlepšilo trávení a současně, díky účinné kombinaci přírodních látek, mám i svou váhu pod kontrolou.

Hedapena s.r.o.
Husitská 107/3, Žižkov, 130 00 Praha 3
IČO: 09848924
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném u u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 343468.